3 proste kroki, aby otrzymać gotówkę

U nas pożyczenie pieniędzy jest proste i wygodne! Od otrzymania nawet 1000 złotych dzielą Cię tylko 3 łatwe kroki.


1. WYSŁANIE WNIOSKU

Określ kwotę pożyczki i przejdź do wypełniania wniosku. Uzupełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut.
Prosimy Cię o podanie niezbędnych informacji do udzielenia pożyczki. W odpowiednie pola formularza wpisz swoje dane osobowe, informacje o zatrudnieniu oraz zarobkach. W trakcie wypełniania Wniosku o Pożyczkę, zostaniesz poproszony o weryfikację podanego adresu e-mail oraz numeru telefonu, poprzez podanie kodu, który otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail i telefon. Przed wysłaniem wniosku upewnij się jeszcze, czy informacje, które w nim zawarłeś są aktualne oraz poprawne.

Wskazówka: Celem złożenia Wniosku o Pożyczkę, konieczne jest uzupełnienie wszystkich wymaganych pól formularza.2. ANALIZA

Weryfikacja wniosku o pożyczkę przebiega dwuetapowo. To moment, w którym podejmowana jest decyzja o przyznaniu Ci pieniędzy, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby analiza była rzetelna i przy tym szybka.

Dokonujemy oceny ryzyka kredytowego między innymi na podstawie informacji, zawartych w złożonym wniosku. Sprawdzamy, czy dane, które są wpisane w formularzu są pełne i poprawne. Jeśli wszystko się zgadza, a decyzja o przyznaniu pożyczki jest pozytywna, otrzymujesz od nas e-mail z instrukcją, co należy zrobić dalej. Ten etap może trwać do 24 godzin roboczych. W wiadomości e-mail otrzymasz również dokumenty, takie jak umowa pożyczki, formularz informacyjny oraz przydatne informacje.3. POTWIERDZENIE I URUCHOMIENIE POŻYCZKI

Po zatwierdzeniu warunków umowy wysłanej na e-mail, pieniądze dostajesz przelewem na swoje konto bankowe, lub za pośrednictwem czeku GIRO w wybranej placówce Poczty Polskiej S.A. lub/i Banku Pocztowego. Teraz możesz korzystać z gotówki tak, jak jest Ci najwygodniej! Internetowa pożyczka Feniko.pl to możliwość uzyskania nawet 1000 złotych.

Teraz, gdy wiesz już jak to działa, przejdź do składania wniosku i przekonaj się, jakie to proste.Wypełnij wniosek