Bezpieczeństwo - Feniko.pl

Bezpieczeństwo

Witryna www

Serwis Feniko.pl jest bezpieczny. Korzystamy z połączenia szyfrowanego SSL. Technologia ta chroni połączenie przed niepożądanymi osobami.

Mechanizmy bezpieczeństwa

Zadbaliśmy o to, abyś czuł się w pełni bezpiecznie, używając Feniko. Wprowadzone przez nas mechanizmy zapewniają bezpieczeństwo w ramach dostępu i kontroli nad kontem. Nasze systemy informatyczne są stale testowane oraz nadzorowane przez niezależne firmy audytorskie.

Dane osobowe

Dbamy o twoje dane osobowe. Przetwarzamy je wyłącznie w sposób, niezbędny do osiągnięcia określonego celu oraz na jaki wyraziłeś zgodę. Feniko.pl spełnia także wymogi narzucone przepisami o ochronie danych osobowych. Wszelkie informacje dotyczące bezpieczeństwa danych znajdują się w naszej Polityce Prywatności.

Wiarygodność firmy

Feniko.pl jest marką stworzoną przez Feniko Finanse sp. z o.o. – to polska spółka. Działamy od 2019 roku. Zaufały nam już tysiące klientów, którzy chętnie do nas wracają.

Weryfikacja

Aby mieć pewność, że nikt się pod Ciebie nie podszywa, przy zakładaniu Panelu Klienta i wnioskowaniu o Pożyczkę weryfikujemy Twoje dane kontaktowe. Także przed przelaniem pieniędzy sprawdzamy, czy numer konta bankowego jest Twój – i niczyj inny.

Pamiętaj!

Nigdy nie udostępniaj osobom trzecim swojego identyfikatora, haseł czy kodów autoryzacyjnych. Przed skorzystaniem z serwisu sprawdź, czy połączenie jest szyfrowane; bezpieczne połączenie poznasz po zapisie przed adresem internetowym: https://feniko.pl/