Pożyczka na telefon (przez smartfona) - Feniko.pl

Pierwsza pożyczka do 3000 zł jest bez kosztów na 61 dni! RRSO: 0%

Pożyczka na telefon

Pożyczka 0 procent

Pożyczka przez telefon to rozwiązanie pozwalające na uzyskanie dodatkowej gotówki bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić pod numer 22 123 03 03 i z pomocą asystenta Feniko złożyć wniosek. Kwota pożyczki przez telefon mieści się w przedziale od 300,00 do 5000,00 zł. Możliwy okres spłaty może zostać określony na długość od 7 dni do nawet 2 miesięcy.

Pamiętaj, że pierwsza pożyczka w Feniko jest bez kosztów! Decydując się na kwotę od 300,00 do 3000,00 zł na okres nie dłuższy niż 61 dni, spłacasz wyłącznie pożyczoną kwotę. W tym wypadku prowizja oraz odsetki wynoszą 0 zł, a wysokość RRSO to 0%. Zadzwoń do nas i skorzystaj z pożyczki za zero bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności.

Pożyczka przez telefon na dowód to oferta, do skorzystania z której potrzebny jest wyłącznie dowód osobisty — bez zbędnych formalności. Zostaniesz zapytany o dane osobowe, widniejące na wspomnianym dowodzie, a ponadto o kilka dodatkowych informacji, abyśmy mieli pewność, że pożyczka trafi do osoby legitymującej się podanymi danymi osobowymi. Po przeanalizowaniu zdolności kredytowej pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet po 15 minutach.

Szybka pożyczka przez telefon

Weź pożyczkę przez swojego smartfona

Podczas składania wniosku założony zostanie Twój Panel Klienta. Dzięki niemu możesz w każdej chwili zalogować się na stronie Feniko.pl i sprawdzić wszystkie dane dotyczące pożyczki. Znajdziesz tutaj umowę zawierającą wszystkie szczegóły, jak wysokość prowizji, planowana wartość raty, prowizja czy RRSO. Panel Klienta zawiera również informacje o kwocie spłaty oraz harmonogram ułatwiający dotrzymywanie terminów.

W celu skorzystania z pożyczki przez telefon należy zadzwonić pod podany na stronie numer telefonu, ale istnieje także alternatywna droga. W wyznaczonym do tego miejscu na stronie internetowej możesz podać prywatny numer telefonu. Nasi konsultanci oddzwonią nawet po 30 sekundach. Podczas rozmowy zapoznasz się z warunkami umowy i możliwymi wariantami pożyczki.

Gdzie zostawić swój numer telefonu? Najprostszym sposobem jest wejście na stronę główną Feniko.pl i wpisanie go w okno, które ukazuje się zaraz po włączeniu strony. Jeśli zostanie ono omyłkowo zamknięte lub zwyczajnie chcesz poznać Feniko i szczegóły naszych usług — nic nie szkodzi. Po wyjściu z baneru z miejscem na numer, możesz łatwo do niego wrócić poprzez kliknięcie słuchawki widniejącej w prawym dolnym rogu ekranu. Baner z miejscem na Twój numer telefonu pojawi się ponownie. Znajduje się tutaj także informacja o liczbie osób zamawiających rozmowę przed Tobą. Nie martw się, nawet jeśli liczba Klientów oczekujących wydaje Ci się duża. Na pewno zadzwonimy do Ciebie, jak najszybciej będzie to możliwe.

Wpisując dobrowolnie numer telefonu w niniejszym formularzu, wyrażasz zgodę na jednorazowy kontakt ze strony Feniko, w celu przedstawienia oferty handlowej dotyczącej pożyczki. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez bezpośredni kontakt z Feniko Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Pożyczka przez telefon na dowód zaciągana jest z wykorzystaniem danych osobowych widniejących na dowodzie osobistym. Oprócz tego nie są konieczne żadne papierowe wnioski. Jedyne, co należy podać poza informacjami z dowodu to dane kontaktowe, numer rachunku bankowego oraz kilka koniecznych informacji ułatwiających procedury bezpieczeństwa. Należy także przekazać zgodę na akceptację kilku koniecznych aspektów, jak np. regulamin i polityka prywatności.

Trzy kroki

Wniosek

Zadzwoń pod podany na stronie numer telefonu lub podaj swój na stronie internetowej.

Analiza

Zapoznaj się z warunkami umowy i możliwymi wariantami pożyczki.

Gotówka

Przejdź przez procedury bezpieczeństwa i ciesz się pożyczką!

Szybka pożyczka online


Jeśli masz pod ręką smartfon z dostępem do internetu, możesz także w łatwy sposób skorzystać z pożyczki online. Całą procedurę wnioskowania o pożyczkę można przejść za pomocą internetowego formularza. Najpierw za pomocą suwaków wybierz sumę, która Cię interesuje. Wyboru dokonujesz w przedziale od 300,00 do 5000,00 zł. Następnie drugim suwakiem określ długość obowiązywania umowy, która wynosi od 7 dni do 2 miesięcy. Po dokonaniu wyboru, poniżej widnieją szczegółowe informacje na temat wybranej pożyczki. Są to: wysokość prowizji, planowane odsetki, wartość pojedynczej raty, RRSO, całkowita kwota spłaty oraz termin spłaty. Po zapoznaniu się ze szczegółami kliknij przycisk „weź pożyczkę”.

Pożyczka:
-
Prowizja:
-
Planowane odsetki:
-
Planowana rata:
-
Ostatnia rata:
-
Do spłaty:
-
RRSO:
-
Termin spłaty:
-
-
-

Zalety

3 proste kroki - 1. wniosek

SZEROKI WYBÓR

Kwoty pożyczek od 300,00 zł do 5000,00 zł

3 proste kroki - 2. analiza

DOSTOSOWANA OFERTA

Dostosowanie szczegółów do najrózniejszych preferencji

3 proste kroki - 3. gotówka

WYGODNA SPŁATA

Okres spłaty może wynosić nawet do 2 miesięcy

Pożyczka online

Po uzupełnieniu formularza zostaniesz przekierowany do miejsca, w którym należy uzupełnić dane osobowe oraz dodatkowe informacje, jak np. adres e-mail czy numer telefonu. Po wypełnieniu wszystkich pól, a także akceptacji wymaganych zgód możesz złożyć wniosek. Pożyczka wejdzie w fazę weryfikacji bezpieczeństwa i oceny zdolności kredytowej. Bez obaw, w przypadku pozytywnego rozpatrzenia pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie już po 15 minutach od złożenia wniosku. Nie czekaj, skorzystaj z oferty Feniko!