Pożyczka 0 procent (zero procent) - Feniko.pl

Pierwsza pożyczka do 3000 zł jest bez kosztów na 61 dni! RRSO: 0%

Pożyczka 0 procent

Pożyczka 0 procent

Na czym polega pożyczka zero procent? Jak łatwo się domyślić założeniem takiego rodzaju finansowania jest, aby Klient nie ponosił żadnych dodatkowych kosztów. W tym wypadku nie jest konieczne opłacanie prowizji, a odsetki wynoszą dokładnie 0 zł. Wartość RRSO określona jest na poziomie 0%. Niezależnie więc od tego, czy pożyczasz 500,00, czy 3000,00 zł oddajesz wyłącznie pożyczoną sumę. Przekonaj się, jakie to proste!

Kto może skorzystać z pożyczki bez kosztów? Pierwsza pożyczka 0 procent przewidziana jest dla nowych klientów, którzy wcześniej nie korzystali z usług Feniko. Wystarczy, że wybierzesz kwotę od 300,00 do 3000,00 zł i złożysz wniosek za pośrednictwem formularza online, pieniądze mogą trafić na Twoje konto już po 15 minutach. W internetowym wniosku konieczne jest uzupełnienie danych osobowych znajdujących się na dowodzie osobistym oraz kilku dodatkowych informacji. Po zaakceptowaniu wymaganych zgód rozpoczynamy proces weryfikacji bezpieczeństwa i ocenę zdolności kredytowej. Cała operacja może zająć zaledwie kilkanaście minut.

W momencie złożenia wniosku tworzony jest indywidualny Panel Klienta. Dostęp do tego narzędzia pozwala na lepsze zarządzanie swoim budżetem. Widnieją tam wszystkie potrzebne dane na temat aktywnej pożyczki. Poprzez Panel Klienta zostaniesz poinformowany o decyzji odnośnie przyznania pożyczki online. Tę samą informację otrzymasz za pośrednictwem wiadomości SMS oraz e-mail. Ponadto możesz wygodnie i w prosty sposób sprawdzić, ile wynosi pozostała kwota spłaty. Kiedy należy zapłacić ratę i jaka jest jej wysokość. W przypadku pożyczki 0% koszty wynoszą 0 zł, ale w przypadku innych rodzajów Panel Klienta umożliwia sprawdzenie dokładnych danych odnośnie wysokości prowizji, odsetkach, a także wysokości RRSO.

Szybka pożyczka 0 procent

Weź pożyczkę przez internet

Niespodziewane wydatki? Wakacje last minute? Szybkie zakupy? Zbliżająca się okazja do świętowania? Jest również cała masa innych powodów do wydawania pieniędzy. Wszystkie łączy chęć lub potrzeba zapłacenia za coś niemal natychmiast. Nagłe pozbycie się mniejszej lub większej sumy gotówki może czasem stanowić problem, szczególnie w przypadku gdy napotykają nas ograniczenia domowego budżetu. Istnieje sposób na zwiększenie możliwości finansowych bez zbędnych kosztów. Szybka pożyczka za 0.

Szybka pożyczka 0 procent może trafić na Twoje konto po złożeniu internetowego wniosku za pośrednictwem strony Feniko.pl. Należy zacząć od wyboru odpowiedniej sumy oraz okresu spłaty. Pierwsza wartość waha się od 300,00 do 3000,00 zł. Długość umowy może wynosić od 7 dni do 2 miesięcy — w przypadku standardowej pożyczki online. Jeśli chcesz skorzystać z pożyczki 0 procent, możesz wybrać dowolną kwotę w podanym przedziale, jednak maksymalny okres spłaty wynosi 61 dni.

Trzy kroki

Wniosek

Najpierw wypełniasz wniosek, w którym zawierasz informacje o kwocie pożyczki

Analiza

Kolejny etap lezy już w całości po naszej stronie i jest nim analiza.

Gotówka

Gotówka może pojawić się na Twoim koncie już po 15 minutach od złożenia wniosku.

Szybka pożyczka online


Weź szybką pożyczkę online! Wybierz kwotę, okres spłaty i ciesz się gotówką!

Pożyczka:
-
Prowizja:
-
Planowane odsetki:
-
Planowana rata:
-
Ostatnia rata:
-
Do spłaty:
-
RRSO:
-
Termin spłaty:
-
-
-

Zalety

3 proste kroki - 1. wniosek

SZEROKI WYBÓR

Kwoty pożyczek od 300,00 zł do 5000,00 zł

3 proste kroki - 2. analiza

DOSTOSOWANA OFERTA

Dostosowanie szczegółów do najrózniejszych preferencji

3 proste kroki - 3. gotówka

WYGODNA SPŁATA

Okres spłaty może wynosić nawet do 2 miesięcy

Zero procent. Pożyczka dla Ciebie!

Termin płatności pożyczki na raty 0 procent zależy od Twoich preferencji. Feniko oferuje pożyczkę za zero na okres od 7 do 30 dni. Dodatkową opcją jest możliwość skorzystania z oferty, której długość umowy wynosi 61 dni. Oznacza to, że kwota spłaty wynosi dokładnie tyle, ile kwota pożyczona. Całkowity koszt pożyczki to 0 zł.

Z pożyczki za zero skorzystać może każdy Klient, który do tej pory nie korzystał z usług Feniko. Oferta dostępna jest zarówno dla osób składających wniosek za pomocą formularza online, jak i przez telefon. W przypadku drugiej opcji, wszystkie potrzebne dane osobowe oraz pozostałe informacje należy uzupełnić za pośrednictwem asystenta prowadzącego rozmowę. Jeśli interesuje Cię pożyczka zero procent, zadzwoń pod 22 123 03 03 lub podaj swój prywatny numer telefonu w wyznaczonym do tego miejscu na stronie Feniko.pl. Nasi konsultanci bezpłatnie oddzwonią do Ciebie nawet po 30 sekundach.

Możesz zostać poproszony o wpłatę opłaty weryfikacyjnej na podany w umowie numer rachunku. Ta procedura ma na celu zapobiec sytuacji, w której dane osobowe przypisane do numeru rachunku nie odpowiadają tym podanym w umowie. Informacje o numerze rachunku, na który należy wpłacać opłatę weryfikacyjną oraz raty widnieje na umowie. Wszystkie dokumenty łącznie z umową znajdują się w Panelu Klienta.