Pożyczka za zero procent - Feniko.pl

Blog

Pożyczka za zero procent
Porady, Niskie pożyczki online
29 października 2021

Pożyczka za zero procent

Pożyczka zero procent przez internet to szybki i wygodny sposób na poprawienie sytuacji finansowej bez konieczności wychodzenia z domu. Cały proces możesz zrealizować za pomocą smartfona lub innego urządzenia z dostępem do internetu. Jedyne, czego potrzebujesz to dowód osobisty.

Szybka pożyczka online

Proces składania wniosku rozpoczyna się od określenia kwoty oraz długości umowy. Obie wartości ustala się, wykorzystując w tym celu dwa suwaki dostępne na stronie internetowej. Wybór obu wartości powoduje wyświetlenie takich informacji, jak: planowane odsetki, prowizja, RRSO oraz kwota spłaty. Po zaznajomieniu się z tymi szczegółami możesz przejść do następnego kroku.

W tym miejscu przyda się wspomniany wcześniej dowód osobisty. Ten etap polega bowiem na uzupełnieniu potrzebnych informacji, m.in. danych osobowych znajdujących się na dowodzie czy informacji kontaktowych. Ostatnią wymaganą czynność stanowi zaakceptowanie wymaganych zgód. Teraz wniosek może zostać przesłany do Feniko za pomocą narzędzi online. Nie są potrzebne żadne dodatkowe wnioski czy zaświadczenia papierowe, a pieniądze trafią na Twoje konto tuż po zakończeniu procesu oceny zdolności kredytowej. Pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet po 15 minutach od złożenia wniosku. Informację o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku otrzymasz za pośrednictwem wiadomości e-mail, SMS oraz w Panelu Klienta stworzonym dla każdego użytkownika.  

Pożyczka zero procent  — jak skorzystać?

Zasady skorzystania z pożyczki bez ponoszenia dodatkowych kosztów są niezwykle proste. Jedyne, co musisz zrobić, to wejść na stronę Feniko i złożyć odpowiedni wniosek. Po pierwsze wybierz kwotę, jaka Cię interesuje. Do wyboru są sumy w przedziale od 300 do 3000 zł, na okres od 7 dni do 6 miesięcy. Czas spłaty pożyczki za zero procent nie może przekraczać 61 dni. Dalsza część przebiega dokładnie w ten sam sposób, jak w przypadku wnioskowania o standardową pożyczkę. Konieczne jest uzupełnienie danych osobowych, dodatkowych informacji oraz zaakceptowanie wymaganych zgód.   

Pożyczka zero procent skierowana jest dla Klientów korzystających z usług Feniko po raz pierwszy. Dzięki tej promocji nie ma konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Oznacza to, że kwota spłaty nie różni się od wybranej kwoty pożyczki. Wszystkie koszty pożyczki, takie jak odsetki oraz prowizja wynoszą dokładnie 0 zł. RRSO w tym przypadku określone jest na poziomie 0%. Nie zwlekaj! Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z promocji pożyczki online za zero.

Zobacz także:

Gotówka online do 4000 zł - spełnij swoje pilne potrzeby finansowe z Feniko
4 września 2023
W życiu zdarzają się sytuacje, kiedy pilnie potrzebujemy dodatkowych środków finansowych....
Szybkie pożyczki bezgotówkowe
13 kwietnia 2021
Jeśli poszukujesz bezpiecznego rozwiązania, które pozwoli Ci zrealizować plan finansowy -...
Jaka jest różnica miedzy pożyczką a kredytem?
13 stycznia 2021
Jeśli potrzebujesz gotówki na pilne wydatki, trudności finansowe możesz rozwiązać na...