4 proste kroki, aby otrzymać gotówkę

U nas pożyczenie pieniędzy jest proste i wygodne! Od otrzymania nawet 1000 złotych dzielą Cię tylko 4 łatwe kroki.


1. WYSŁANIE WNIOSKU

Określ kwotę pożyczki i przejdź do wypełniania wniosku. Uzupełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut.
Prosimy Cię o podanie niezbędnych informacji do udzielenia pożyczki. W odpowiednie pola formularza wpisz swoje dane osobowe, informacje o zatrudnieniu oraz zarobkach. W trakcie wypełniania Wniosku o Pożyczkę, zostaniesz poproszony o weryfikację podanego adresu e-mail oraz numeru telefonu, poprzez podanie kodu, kóry otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail oraz numer telefonu. Przed wysłaniem wniosku upewnij się jeszcze, czy informacje, które w nim zawarłeś są aktualne oraz poprawne.

Wskazówka: Celem złożenia Wniosku o Pożyczkę, konieczne jest uzupełnienie wszystkich wymaganych pól formularza.

Feniko Online jak to działaFeniko weryfikacja
2. ANALIZA

Weryfikacja wniosku o pożyczkę przebiega dwuetapowo. To moment, w którym podejmowana jest decyzja o przyznaniu Ci pieniędzy, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby analiza była rzetelna i przy tym szybka.

Dokonujemy oceny ryzyka kredytowego między innymi na podstawie informacji, zawartych w złożonym wniosku. Sprawdzamy, czy dane, które są wpisane w formularzu są pełne i poprawne. Jeśli wszystko się zgadza, a decyzja o przyznaniu pożyczki jest pozytywna, otrzymujesz od nas SMS i e-mail z instrukcją, co należy zrobić dalej. Ten etap może trwać do 24 godzin roboczych
3. POTWIERDZENIE

W e-mailu z informacją o pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku znajdziesz szczegółowe dane do przelewu oraz wzór umowy pożyczki i formularz informacyjny. W celu dokończenia procesu zawarcia umowy pożyczki, prześlij na wskazane konto 0,01 zł, tytułem opłaty weryfikacyjnej. Dokonany przelew stanowić będzie również potwierdzenie Twojego rachunku bankowego.

Feniko pożyczkaFeniko pożyczka
4. URUCHOMIENIE POŻYCZKI

Po odnotowaniu prawidłowo wykonanej opłaty weryfikacyjnej, pieniądze dostajesz przelewem na swoje konto bankowe, a zawartą umowę oraz formularz informacyjny na adres e-mail. Teraz możesz korzystać z gotówki tak, jak jest Ci najwygodniej! Internetowa pożyczka Feniko.pl to możliwość uzyskania nawet 1000 złotych.

Teraz, gdy wiesz już jak to działa, przejdź do składania wniosku i przekonaj się, jakie to proste.Wypełnij wniosek