Szybka pożyczka przez internet - Feniko.pl

Pierwsza pożyczka do 3000 zł jest bez kosztów na 61 dni! RRSO: 0%

Szybka pożyczka przez internet

Szybka pożyczka przez internet

Feniko.pl oferuje szybkie pożyczki przez internet bez tradycyjnych formalności. Wystarczy kilka kliknięć, by gotówka już po 15 minutach znalazła się na Twoim koncie. Nieważne czy pieniądze są Ci potrzebne na małe inwestycje, czy tylko na bieżące wydatki. Swój finansowy bilans poprawisz dzięki szybkiej pożyczce przez internet.

Pożyczka przez internet to zdecydowanie najszybszy sposób, aby gotówka przez internet w krótkim czasie trafiła wprost do Twoich rąk.

Feniko.pl to łatwy i intuicyjny panel klienta, w którym jak na dłoni widoczne są wszystkie informacje dotyczące Twojej pożyczki od harmonogramu spłat, poprzez szybkie płatności. Znajdziesz tam również wysokość raty, RRSO oraz całkowitą kwotę spłaty.

Szybka pożyczka przez internet

Szybka pożyczka przez internet

Kwoty pożyczek w Feniko wahają się między 300,00 zł a 5000,00 zł. Wybierając odpowiednią pożyczkę, możesz bez problemu dostosować okres spłaty i inne szczegóły do najróżniejszych preferencji. Dostępna jest opcja wyboru okresu spłaty, dzięki czemu nie musisz martwić się zbyt krótkim lub za długim terminem pożyczki. Najkrótszy czas spłaty to zaledwie 7 dni, jeśli potrzebujesz więcej czasu, raty mogą zostać rozłożone nawet na okres 2 miesięcy. Najpopularniejsza wśród naszych klientów jest pożyczka z dwumiesięcznym okresem zwrotu.

Dzięki szybkiemu procesowi wnioskowania i weryfikacji, stres związany z oczekiwaniem na przyznanie pożyczki trwać będzie krócej niż w przypadku tradycyjnych form. Oszczędzisz także czas na samo wypełnianie formularzy. Jedynym co potrzebujesz, jest internet i smartfon lub komputer. Cała ścieżka odbywa się online bez konieczności wychodzenia z domu. Za pośrednictwem formularza na stronie wybierasz rodzaj pożyczki, kwotę, długość i wszystko to, co najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Następnie wprowadzasz swoje dane niezbędne do zweryfikowania zdolności kredytowej i właściwego określenia odbiorcy pożyczki. Kolejnym krokiem jest wspomniana już analiza, podczas której Feniko decyduje o przyznaniu pożyczki. Po pomyślnym przejściu tych dwóch etapów, pora na najprzyjemniejszą część, czyli wydawanie gotówki dostępnej na Twoim koncie.

Trzy kroki

Wniosek

Najpierw wypełniasz wniosek, w którym zawierasz informacje o kwocie pożyczki

Analiza

Kolejny etap lezy już w całości po naszej stronie i jest nim analiza.

Gotówka

Gotówka może pojawić się na Twoim koncie już po 15 minutach od złożenia wniosku.

Szybka pożyczka online


Szybka pożyczka przez internet to bezpieczny i przejrzysty sposób zapewnienia sobie dodatkowych wpływów. Feniko.pl zapewnia bezpieczeństwo swoim Klientom dzięki systemowi informatycznemu zabezpieczającemu ich dane.

Pożyczka:
-
Prowizja:
-
Planowane odsetki:
-
Planowana rata:
-
Ostatnia rata:
-
Do spłaty:
-
RRSO:
-
Termin spłaty:
-
-
-

Zalety

3 proste kroki - 1. wniosek

SZEROKI WYBÓR

Kwoty pożyczek od 300,00 zł do 5000,00 zł

3 proste kroki - 2. analiza

DOSTOSOWANA OFERTA

Dostosowanie szczegółów do najrózniejszych preferencji

3 proste kroki - 3. gotówka

WYGODNA SPŁATA

Okres spłaty może wynosić nawet do 2 miesięcy

Potrzebujesz szybkiej gotówki od ręki i nie masz czasu na przechodzenie długich i rozwlekłych procedur? Za pośrednictwem Feniko.pl możesz uzyskać szybką pożyczkę online na własnych zasadach. Jedyne czego potrzebujesz to smartfon, komputer lub tablet i dostęp do internetu. Nie chcemy marnować Twojego cennego czasu na zbędne formalności. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zbędne będą odwiedziny w placówce i tradycyjne papierowe formularze.

Pożyczka bez ukrytych kosztów

Szybka pożyczka online jest w pełni przejrzysta i jasna, bez ukrytych kosztów. Podczas korzystania z formularza widoczny jest komunikat o wysokości prowizji oraz RRSO. Przedstawione są także planowane odsetki jak i całkowita kwota spłaty. W kontroli swoich finansów pomaga harmonogram spłaty, dzięki któremu w prosty sposób można śledzić swoje spłaty i terminy spłat poszczególnych rat. Wybór liczby rat to także element podlegający personalizacji.

Podczas wnioskowania o pożyczkę wybiera się nie tylko kwotę, ale także właśnie liczbę i wysokość rat. Okres spłaty to najczęściej 2 miesiące, w zależności od preferencji oraz wartości pożyczki online. Feniko.pl oferuje także krótkoterminowe pożyczki, w przypadku których okres spłaty może wynosić zaledwie 7 dni. W przypadku drobnych wydatków najniższy pułap pożyczki to 300,00 zł, ale jeśli potrzebujesz nieco większej kwoty, nie stanowi to problemu. Górna granica jednorazowej pożyczki w Feniko to 5000,00 zł.

Pożyczka bez ukrytych kosztów