Jak wziąć pożyczkę przez internet i o czym należy pamiętać? - Feniko.pl

Blog

Jak wziąć pożyczkę przez internet i o czym należy pamiętać?
8 października 2020

Jak wziąć pożyczkę przez internet i o czym należy pamiętać?

Coraz częściej korzystamy z zakupów online. Tym samym oszczędzamy nasz cenny czas poświęcony tej czynności do minimum. Tak samo jest z pożyczkami przez internet, dzięki którym możemy w sprawny i bezpieczny sposób pozyskać gotówkę nie wychodząc z domu! To świetna alternatywa dla tradycyjnych pożyczek bankowych. Jest to dobry sposób, jeśli chcemy zaoszczędzić czas na wizyty w banku.

Jak wziąć pożyczkę przez internet i o czym należy pamiętać?

Wzięcie pożyczki przez internet to nic innego jak wybranie bezpiecznej oferty, która w jasny i czytelny sposób przedstawia sposób pozyskania gotówki. Ważne jest, aby dokładnie zaznajomić się ze szczegółami umowy, w której będą jasno opisane warunki oraz koszty jakie wiążą się z pożyczką tj. wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu (RRSO). W serwisie Feniko.pl - bezpieczne pożyczki online nie musisz sam liczyć wskaźnika RRSO. Jest on wyliczany na bieżąco podczas symulacji kosztów pożyczki oraz dokładnie ujęty w formularzu informacyjnym. Aby dowiedzieć się, ile będzie Cię kosztować pożyczka, musisz poznać całkowity jej koszt (łącznie z odsetkami, prowizją i opłatą przygotowawczą) — w ten sposób masz pewność, że nie zaskoczą Cię dodatkowe koszty.

Wzięcie pożyczki online — krok po kroku

Aby wziąć pożyczkę przez internet wystarczy ustalić kwotę jaką potrzebujesz na swoje wydatki oraz termin jej spłaty. Przykładowo, w Feniko.pl pożyczka ratalna dostępna jest aż do 2 000 zł, a okres spłaty sięga 6 miesięcy — tym sposobem nie obciążysz swojego budżetu! Następnym krokiem jest złożenie wniosku, gdzie zostaniesz poproszony o podanie swoich podstawowych danych osobowych oraz danych dotyczących Twojego zarobku. Dla Twojego bezpieczeństwa założony zostanie Twój osobisty Panel Klienta, w którym będziesz mógł śledzić wszelkie informacje na temat swojej pożyczki. Tam również znajdziesz treść umowy oraz harmonogram spłat. Po pozytywnej weryfikacji, w ciągu kolejnych kilkunastu minut możesz otrzymać swoją gotówkę na konto lub w postaci czeku GIRO, który zrealizujesz w każdym oddziale Poczty Polskiej.

Wybierając pożyczkę internetową z Feniko.pl, wybierasz wygodę i jasne warunki umowy. Skorzystać z pożyczki możesz używając komputera, czy telefonu. Nagłe sytuacje i pilne wydatki już Cię nie zaskoczą. Decydując się na Feniko.pl, jedyne co musisz zrobić to wejść na stronę internetową, wybrać kwotę i czas spłaty! Po 15 minutach od zawarcia umowy pożyczki będziesz mógł cieszyć się dodatkową gotówką, a to wszystko nie wychodząc z domu!

Zobacz także:

Szybkie pożyczki bezgotówkowe
13 kwietnia 2021
Jeśli poszukujesz bezpiecznego rozwiązania, które pozwoli Ci zrealizować plan finansowy -...
Pożyczka pozabankowa - wady i zalety
7 czerwca 2022
Pożyczka pozabankowa to rodzaj usługi finansowej realizowanej przez podmioty niebędące tradycyjnymi...
Z czego wynika koszt pożyczki?
19 października 2022
Każdy, kto chce skorzystać z pożyczki online, powinien zaznajomić się ze...