Na co można wydać pieniądze z pożyczki - Feniko.pl

Blog

Na co można wydać pieniądze z pożyczki
Porady
30 grudnia 2021

Na co można wydać pieniądze z pożyczki

Odpowiedź na pytanie postawione w tytule jest prosta i oczywista. Pieniądze z pożyczki możesz wydać na wszystko, co tylko chcesz. Jak jednak wydać te pieniądze mądrze i jakie kwoty możesz pożyczyć oraz na jak długo? Te kwestie stanowią nieco większe wyzwanie. Jeśli chcesz podejść do tematu odpowiedzialnie, mamy dla Ciebie kilka ważnych informacji.

Ile może wynosić kwota pierwszej pożyczki?

Zanim zaczniesz rozważać, na co wydać dodatkowy zastrzyk gotówki warto wiedzieć, jaka kwota będzie do Twojej dyspozycji. Całkowita suma pożyczki w Feniko to maksymalnie 3000 zł. Jeśli planujesz nieco mniejsze wydatki, najniższa dostępna kwota wynosi już 300 zł. Każda pożyczka online oraz ta udzielana drogą telefoniczną może być rozłożona na raty, których wysokość zależy od długości umowy, poniesionych kosztów oraz wartości RRSO. Okres spłaty waha się od 7 dni do nawet 6 miesięcy.

Co najważniejsze, koszty pierwszej pożyczki w Feniko wynoszą 0 zł. By skorzystać z pierwszej pożyczki za 0, musisz spełnić dwa podstawowe warunki. Po pierwsze, jak sama nazwa wskazuje, promocja przeznaczona jest dla Klientów niekorzystających dotąd z naszych usług. Po drugie — okres spłaty nie może przekroczyć 61 dni. Wysokość pożyczki oraz wszelkie warunki, jakie należy spełnić są identyczne, jak w przypadku standardowej usługi.

Na co można wydać pieniądze z pożyczki?

Przede wszystkim pamiętaj, że pożyczki online są jedynie dodatkiem do Twojego podstawowego budżetu. Pieniądze uzyskane w ten sposób mogą stanowić dobre rozwiązanie w przypadku nagłych wydatków lub chęci skorzystania z nadarzającej się okazji. Nie uzależniaj Twoich codziennych wydatków wyłącznie od pożyczki.

Na co zatem można wydać pieniądze z pożyczki? Wszystko zależy od wysokości świadczenia. Kwoty do kilkuset złotych mogą stanowić szybki dodatek do pensji, jeśli Twoje wydatki nie mogą czekać. Może to być sposób na pokrycie np. mandatu, wymiany opon na zimowe czy naprawę potrzebnego sprzętu, jak komputer czy telefon.

W przypadku wyższych kwot również mogą stanowić one pomoc w przypadku nagłych sytuacji, np. gdy Twój sprzęt nie nadaje się już do naprawy i wymaga wymiany. Naturalnie jest to także poszerzenie finansowych możliwości w okresie świąteczno-noworocznym. Prezenty, impreza sylwestrowa, rodzinne wizyty, bale karnawałowe — w obliczu tylu okazji trudno o zachowanie oszczędności. Jeśli w tym okresie szczególnie potrzebujesz pieniędzy, pierwsza pożyczka za darmo jest do Twojej dyspozycji!

Zobacz także:

3 zasady jak rozpoznać rzetelnego pożyczkodawcę
15 lipca 2022
Jak sprawdzić parabank, kredytodawcę, instytucję pożyczkową? Takie pytania często pojawiają się...
Czym jest WIBOR?
23 lutego 2022
Rynek finansowy to skomplikowana dziedzina, w której wielką rolę odgrywają wzajemne...
Jesienne porządki w finansach. Jak przygotować swój budżet?
11 grudnia 2023
Jesień to ciężki czas dla wielu osób. To czas zmieniającej się...