Kredyt studencki - jak to wygląda w 2021 - Feniko.pl

Blog

Kredyt studencki - jak to wygląda w 2021
Porady
24 września 2021

Kredyt studencki - jak to wygląda w 2021

Wybierasz się na studia i martwisz się, że Twój kierunek będzie tak pochłaniający, że nie będziesz w stanie pójść do pracy? A może już studiujesz i czujesz, że ledwo łączysz koniec z końcem? Nie od dziś wiadomo, że studencki budżet jest raczej skromny, a koszty utrzymania niestety stale wzrastają. Rozwiązaniem Twoich problemów jest kredyt dla studenta, który wspomoże Cię finansowo!

Zasady ubiegania się o kredyt studencki

Niezależnie od tego czy wybierasz się na studia, czy już studiujesz, o kredyt dla studenta 2021 możesz ubiegać się przez cały rok, bez względu na to, czy otrzymujesz dodatkowe świadczenia stypendialne.

W procesie o ubieganie się o kredyt studencki nie ma znaczenia tryb studiów. Zatem finansowe wsparcie otrzymają osoby na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz doktoranckich zarówno studiów dziennych, jak i zaocznych.

Kto może ubiegać się o kredyt?

Wniosek o kredyt, może składać zarówno osoba ubiegająca się o przyjęcie na studia (wypłata pożyczki nastąpi w momencie uzyskania statusu studenta) jak i student do 30 roku życia lub doktorant, który nie ukończył 35 lat.

Kredyt online dla studenta

Nie wszyscy wiedzą, że pożyczkę studencką można uzyskać przez Internet, a przecież kredyt dla studentów został stworzony z myślą o nich oraz ich potrzebach. Jeżeli szukasz pożyczki przez Internet, to pożyczka online jest idealnym rozwiązaniem na pozyskanie dodatkowej gotówki. Firma Feniko.pl udziela pożyczek gotówkowych od 300 zł, pożyczka 2000, aż do 3000,00 zł z RRSO 0%. Nie musisz martwić się o termin spłaty, gdyż możesz wybrać opcję rozłożenia i spłaty rat na okres 6 miesięcy. Nie wymagamy od Ciebie rozliczania się z tego, na co przeznaczysz pożyczone pieniądze. Naszym celem jest pomoc w finansowaniu bieżących potrzeb.

Jak uzyskać pożyczkę przez internet?

Uzyskanie pożyczki przez internet jest banalnie proste! Należy wykonać jedynie 3 proste kroki!

  • Krok 1: Wejdź na stronę główną Feniko.pl i za pomocą suwaka ustaw dokładną kwotę, jaką potrzebujesz oraz określ, w jakim czasie spłacisz pożyczkę.
  • Krok 2 : Kliknij “weź pożyczkę” i wypełnił formularz.
  • Krok 3: Sprawdź swoją skrzynkę SMS oraz skrzynkę pocztową, gdyż tam zostaniesz powiadomiony o potwierdzeniu wniosku oraz decyzji.

Nie czekaj, zadbaj o swoją przyszłość! Jeżeli masz więcej pytań, koniecznie napisz do nas na: kontakt@feniko.pl lub zadzwoń pod numer 604 95 00 95.

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00. Czekamy na Twoją wiadomość!

Zobacz także:

Podatek od wynajmu - kto płaci?
2 lutego 2022
Najem mieszkania od dłuższego czasu jest jednym z najczęstszych sposobów zamieszkania,...
Oszczędne spłacanie pożyczek. Jak działają pożyczki na raty?
3 listopada 2023
Pożyczki na raty to popularny sposób na sfinansowanie większych wydatków, takich...
Termin płatności  pożyczki w weekend - czy jest to problem?
8 września 2022
Pożyczki online to jeden z najpopularniejszych sposobów pożyczania pieniędzy. Wygodny formularz...