Pożyczka na weekend? Pożyczka w sobotę i niedzielę - Feniko.pl

Blog

Pożyczka na weekend? Pożyczka w sobotę i niedzielę
Porady
17 sierpnia 2022

Pożyczka na weekend? Pożyczka w sobotę i niedzielę

Szykujesz się na krótki weekendowy wypad, ale nagłe wydatki znacznie uszczupliły Twój budżet? Nie musisz rezygnować ze swoich planów. Szybka pożyczka pomoże Ci sfinansować podróż, a elastyczny termin spłaty pozwoli dostosować ją do bieżących wydatków.

Weekendowy wypad? Pożyczka 500 zł nawet w 15 minut

Najpopularniejszą weekendową pożyczką jest pożyczka 500 zł. Kwota ta pozwala na pokrycie znacznej części wydatków, związanych z wyjazdem, a jednocześnie jest nieco mniejszym obciążeniem finansowym niż np. pożyczka 2000 zł. Co ważne, pożyczka online może być rozłożona na raty lub spłacona za jednym razem. Termin spłaty możesz ustalić indywidualnie tak, aby był on dostosowany do Twoich obecnych możliwości.

Dlatego niezależnie od tego, czy wybierasz się na krótki wyjazd w góry, czy planujesz nieco dłuższą podróż do egzotycznych krajów. W ofercie znajdziesz odpowiednią opcję finansowania pozwalającą pokryć zaplanowane wydatki. Ponadto możliwe jest korzystanie z pożyczki za 0 zł, dzięki której nie musisz ponosić żadnych kosztów takich jak odsetki czy prowizja. Dzięki temu oddajesz wyłącznie pożyczoną kwotę. Sprawdź, jak możesz skorzystać z darmowej pożyczki!

Pożyczka online — gotówka na Twoim koncie o każdej porze

Dzięki sprawnie działającemu systemowi wypłat pożyczek, zarówno w formie online, jak
i przez telefon możesz bez przeszkód skorzystać z oferty o każdej porze. Pożyczka w sobotę
i w niedzielę nie stanowi zatem problemu. Najszybszym sposobem na pozyskanie dodatkowej gotówki na Twoje weekendowe wydatki będzie złożenie wniosku online. Na stronie Feniko widnieje formularz, za pomocą którego określisz dogodną kwotę oraz termin spłaty. Po uzupełnieniu wniosku o najważniejsze dane osobowe i pozytywnej ocenie zdolności kredytowej pieniądze trafia na Twoje konto nawet po 15 minutach, niezależnie od dnia tygodnia czy pory dnia.

Dla ceniących sobie nieco bardziej tradycyjne rozwiązania dostępna jest całodobowa infolinia, za pomocą której także można skorzystać z oferty. Ponadto konsultanci służą pomocą w razie niespodziewanych problemów lub kłopotów ze spłatą w terminie. 

Pamiętaj, że każda pożyczka online jest zobowiązaniem finansowym wymagającym spłaty w terminie. Jeśli wahasz się, czy skorzystać z tego rozwiązania polecamy przeczytać wpis na naszym blogu: „Czy warto brać pożyczkę na wakacje?”.

Zobacz także:

Pożyczka po świętach? Sprawdź Feniko.pl
5 maja 2021
Święta mają to do siebie, że szybko mijają. Dla większości z...
Sprawdź czym jest SWIFT!
8 kwietnia 2022
Historia organizacji znanej jako SWIFT sięga 1973 roku i mimo długiej...
Co jest potrzebne do pożyczki przez internet?
19 sierpnia 2021
Często w naszym życiu pojawiają się sytuacje, w których chcemy przeznaczyć...