5 zalet pożyczek online - Feniko.pl

Blog

5 zalet pożyczek online
Porady
9 grudnia 2021

5 zalet pożyczek online

Poszukiwania dodatkowego wsparcia finansowego mogą często zakończyć się na skorzystaniu z pożyczki online. Takie rozwiązanie nie jest pozbawione wad, ale posiada także szereg licznych zalet. Oto 5 z nich!

I. Szybkość

Niewątpliwie jedną z najważniejszych zalet pożyczki online jest szybkość jej realizacji. W przypadku pomyślnego przejścia weryfikacji i oceny zdolności kredytowej gotówka może pojawić się na koncie nawet po 15 minutach od złożenia wniosku. Ekspresowa analiza to nie jedyny aspekt wpływający na krótki czas oczekiwania na dodatkową gotówkę. Sam proces składania wniosku również zajmuje zaledwie kilka minut, a wszystko dzięki intuicyjnemu formularzowi na stronie internetowej. Dzięki niemu nie tylko w łatwy sposób uzupełnisz wszystkie potrzebne do zrealizowania pożyczki dane, ale także oszczędzisz czas na wypełnianie papierowych wniosków czy oczekiwanie w kolejce.

II. Prostota

Skorzystanie z pożyczki online polega na przejściu trzech prostych kroków. Pierwszy z nich to wybór kwoty oraz długości obowiązywania umowy. Następnie w specjalnie stworzonym w tym celu formularzu należy uzupełnić dane osobowe takie jak: imię, nazwisko, PESEL czy numer dowodu. Dodatkowo konieczne jest podanie np. informacji kontaktowych oraz numeru rachunku bankowego, na który trafią pieniądze. Do zrealizowania pożyczki online nie są potrzebne żadne papierowe wnioski.

III. Przejrzystość

Szczególnie ważnym aspektem krótkiego procesu jest jego przejrzystość. Wszystkie szczegóły pożyczki są odpowiednio uwypuklone bez ukrywania jakichkolwiek aspektów. Już w pierwszym kroku podczas wyboru sumy pożyczki online oraz okresu spłaty w odpowiednio widocznym miejscu widnieją wszystkie informacje o usłudze. Są to kolejno: wysokość prowizji, planowane odsetki, planowana wysokość raty, całkowita kwota spłaty, RRSO i termin spłaty.

IV. Wygoda

Poza tym, że cała procedura jest prosta i przejrzysta, jest ona także wygodna. Jednak wspomniana wygoda pojawia się również po otrzymaniu pożyczki. Po pierwsze informacja o akceptacji wniosku dostarczona jest za pośrednictwem wiadomości SMS i e-mail. Po drugie dzięki indywidualnemu Panelowi Klienta, zakładanemu zawsze podczas pierwszego korzystania z usług Feniko, możliwy jest wgląd w szczegóły pożyczki. Dodatkowo w panelu widnieje również harmonogram spłaty ułatwiający zarządzanie finansami.

V. Bezpieczeństwo

Ostatnią i niewątpliwie jedną z najważniejszych zalet pożyczki online jest bezpieczeństwo. Każdy wniosek przechodzi szczegółową analizę zdolności kredytowej oraz weryfikację bezpieczeństwa. Sprawdzana jest zgodność danych osobowych z podanym numerem rachunku bankowego w celu zapobiegania wszelkim niepożądanym i nieprzyjemnym sytuacjom. 

Pięć wymienionych zalet to tylko niektóre z szeregu wielu korzyści, jakie ma do zaoferowania pożyczka przez internet. Nie wierzysz? Wejdź na stronę Feniko i przekonaj się jakie to proste.

Zobacz także:

Umowa o dzieło/zlecenie - czy dostaniesz kredyt?
8 kwietnia 2022
W opinii publicznej utarło się, że kredyt, leasing lub dowolna forma...
Pożyczka 500 zł w internecie
3 lutego 2023
Koniec miesiąca to czas, kiedy nasz budżet powoli się wyczerpuje. Wtedy...
Gdzie wymienić zniszczony banknot?
9 grudnia 2021
W obecnych czasach transakcje bezgotówkowe zyskały na popularności, jednak nie każdy...