Bezpiecznie, szybko i online - Feniko.pl

Blog

Bezpiecznie, szybko i online
Porady
29 października 2021

Bezpiecznie, szybko i online

Pożyczka online jest niewątpliwie szybkim sposobem na zwiększenie możliwości finansowych, ale czy taka forma pożyczki jest bezpieczna? W dobie powszechnej cyfryzacji zdarzają się próby wyłudzeń i innego rodzaju oszustw internetowych. Branża pożyczkowa również jest na nie narażona. Posiada jednak pewne mechanizmy, by przed takimi procederami chronić siebie, a przede wszystkim Klientów.

Bezpiecznie

Po pierwsze — każda osoba ubiegająca się o pożyczkę przez internet rejestruje się na stronie internetowej przy użyciu swoich danych osobowych, danych kontaktowych, numeru rachunku bankowego i kilku koniecznych informacji. Zgodność wszystkich informacji jest weryfikowana w celu zapobiegania wyłudzeniom pożyczki lub innym nieprzyjemnym sytuacjom. Dla zachowania pewności, że podane dane należą do właściciela numeru konta bankowego podanego w umowie, Klient może zostać poproszony o dokonanie wpłaty weryfikacyjnej.

Po złożeniu wniosku pożyczkowego każdy Klient ma dostęp do osobistego Konta Klienta, gdzie może z łatwością sprawdzić wszystkie szczegóły dotyczące pożyczki. W tym miejscu widnieje także decyzja o przyznaniu pożyczki. Informację o przyznaniu pożyczki otrzymasz również za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz SMS. Jeśli chcesz mieć większą  pewność, sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę, aby pożyczka online była bezpieczna.

Szybko

Pożyczka online to nie tylko wygodny i bezpieczny sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki. Proces starania się o pożyczkę przez internet przebiega szybko, co pozwoli Ci cieszyć się gotówką nawet po 15 minutach od złożenia wniosku. Staranie się o pożyczkę przez internet zajmuje tylko chwilę, a potrzebne do tego informacje znajdują się w większości na Twoim dowodzie osobistym.

Na początku należy wejść na stronę Feniko i określić interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty. Pożyczka online może wynosić od 300 do 3000 zł, a długość umowy waha się od 7 dni do nawet 6 miesięcy. Po wybraniu dwóch najważniejszych aspektów, w formularzu poniżej widoczne będą takie dane, jak: planowane odsetki, prowizja, całkowita kwota spłaty i RRSO. Wszystko, by proces wnioskowania o pożyczkę online był przejrzysty i wygodny.

W ostatnim kroku wystarczy uzupełnić dane osobowe, numer rachunku bankowego i kilka dodatkowych informacji, a następnie po zaakceptowaniu wymaganych zgód — złożyć wniosek. Całość zajmuje zaledwie kilka minut, a ocena zdolności kredytowej może wynosić zaledwie 15 minut. Po upływie tego czasu pozostaje jedynie cieszyć się otrzymanymi pieniędzmi! 

Zobacz także:

Czym jest ROR?
15 lipca 2022
Obecnie niemal każdy ma własne konto bankowe, które umożliwia przechowywanie pieniędzy,...
Jak zwiększyć swoją zdolność kredytową? Najlepsze sposoby na uzyskanie pożyczki lub kredytu
15 marca 2023
Jak zwiększyć swoją zdolność kredytową? Co może wpłynąć na możliwość wzięcia...
Pożyczki na raty online
24 września 2021
Pożyczki różnią się od siebie pod wieloma względami. Wybór kwoty oraz...