Bezpiecznie, szybko i online - Feniko.pl

Blog

Bezpiecznie, szybko i online
Porady
29 października 2021

Bezpiecznie, szybko i online

Pożyczka online jest niewątpliwie szybkim sposobem na zwiększenie możliwości finansowych, ale czy taka forma pożyczki jest bezpieczna? W dobie powszechnej cyfryzacji zdarzają się próby wyłudzeń i innego rodzaju oszustw internetowych. Branża pożyczkowa również jest na nie narażona. Posiada jednak pewne mechanizmy, by przed takimi procederami chronić siebie, a przede wszystkim Klientów.

Bezpiecznie

Po pierwsze — każda osoba ubiegająca się o pożyczkę przez internet rejestruje się na stronie internetowej przy użyciu swoich danych osobowych, danych kontaktowych, numeru rachunku bankowego i kilku koniecznych informacji. Zgodność wszystkich informacji jest weryfikowana w celu zapobiegania wyłudzeniom pożyczki lub innym nieprzyjemnym sytuacjom. Dla zachowania pewności, że podane dane należą do właściciela numeru konta bankowego podanego w umowie, Klient może zostać poproszony o dokonanie wpłaty weryfikacyjnej.

Po złożeniu wniosku pożyczkowego każdy Klient ma dostęp do osobistego Konta Klienta, gdzie może z łatwością sprawdzić wszystkie szczegóły dotyczące pożyczki. W tym miejscu widnieje także decyzja o przyznaniu pożyczki. Informację o przyznaniu pożyczki otrzymasz również za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz SMS. Jeśli chcesz mieć większą  pewność, sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę, aby pożyczka online była bezpieczna.

Szybko

Pożyczka online to nie tylko wygodny i bezpieczny sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki. Proces starania się o pożyczkę przez internet przebiega szybko, co pozwoli Ci cieszyć się gotówką nawet po 15 minutach od złożenia wniosku. Staranie się o pożyczkę przez internet zajmuje tylko chwilę, a potrzebne do tego informacje znajdują się w większości na Twoim dowodzie osobistym.

Na początku należy wejść na stronę Feniko i określić interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty. Pożyczka online może wynosić od 300 do 3000 zł, a długość umowy waha się od 7 dni do nawet 6 miesięcy. Po wybraniu dwóch najważniejszych aspektów, w formularzu poniżej widoczne będą takie dane, jak: planowane odsetki, prowizja, całkowita kwota spłaty i RRSO. Wszystko, by proces wnioskowania o pożyczkę online był przejrzysty i wygodny.

W ostatnim kroku wystarczy uzupełnić dane osobowe, numer rachunku bankowego i kilka dodatkowych informacji, a następnie po zaakceptowaniu wymaganych zgód — złożyć wniosek. Całość zajmuje zaledwie kilka minut, a ocena zdolności kredytowej może wynosić zaledwie 15 minut. Po upływie tego czasu pozostaje jedynie cieszyć się otrzymanymi pieniędzmi! 

Zobacz także:

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń
4 marca 2021
Niespodziewana awaria lodówki, wyjątkowa promocja wymarzonego telewizora, zaproszenie na ślub znajomego...
Pożyczka na weekend? Pożyczka w sobotę i niedzielę
17 sierpnia 2022
Szykujesz się na krótki weekendowy wypad, ale nagłe wydatki znacznie uszczupliły...
Szybka pożyczka 3000 zł - sprawdź jak szybko może być na Twoim koncie!
24 września 2021
Awaria samochodu, wyjazd na wakacje, krótkoterminowa inwestycja, a może zwyczajnie nadarzająca...