Co jest potrzebne do pożyczki przez internet? - Feniko.pl

Blog

Co jest potrzebne do pożyczki przez internet?
Porady
19 sierpnia 2021

Co jest potrzebne do pożyczki przez internet?

Pożyczka - od czego zacząć ?

Na stronie głównej za pomocą suwaka możesz ustawić dokładną kwotę gotówki, jakiej potrzebujesz oraz określić, w jakim czasie spłacisz pożyczkę. Następny krok to naciśnięcie przycisku “weź pożyczkę” - w tym momencie przekierowany zostaniesz do formularza, który należy wypełnić. Po wpisaniu wszystkich potrzebnych informacji jedyne co pozostaje, to czekać na potwierdzenie wniosku! O decyzji zostaniesz powiadomiony poprzez wiadomość SMS oraz e-mail - będziesz na bieżąco informowany o całym przebiegu. Proste, prawda? Pragniemy przypomnieć, że wzięcie pożyczki z Feniko.pl możliwe jest jedynie dla osób, które posiadają udokumentowany dochód. Mowa tutaj o umowie o pracę, zlecenia, dzieło oraz emeryturze, rencie i świadczeniach przedemerytalnych.

Co jest wymagane do pożyczki?

Aby wypełnić formularz należy jedynie podać numer i serię dowodu osobistego, imiona rodziców oraz pesel - to wszystko! Przestrzegamy jednak przed tym, aby nie uzupełniać danych z pamięci. Wystarczy tylko jeden, drobny błąd, aby nasz wniosek został odrzucony. Przy wpisywaniu danych warto więc posiłkować się dokumentami.

Feniko.pl - jak działamy?

Jesteśmy nowoczesną firma pożyczkową, która udziela pożyczek przez internet oraz telefon, w kwotach od 300 zł do 3000 zł. Klient sam decyduje o terminie spłaty pożyczki, w dowolnym okresie czasu. Dla naszych Klientów uruchomiliśmy także promocję - pierwsza pożyczka do 61 dni jest całkowicie za darmo. W Feniko stawiamy przede wszystkim na relacje z Klientami!

Istnieje możliwość wypłaty pożyczki poprzez szybki przelew bankowy lub za pośrednictwem czeku Giro, który można zrealizować w placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. Dla Klientów, którzy po raz kolejny korzystają z usług Feniko, proces uruchomienia pożyczki przebiega znacznie szybciej. Uważamy, że ogromnym plusem jest możliwość skorzystania z naszych usług przez telefon. Dzięki temu pożyczkę możesz wziąć w każdym miejscu i o każdej porze. Pragniemy przypomnieć, że jesteśmy firmą, której zależy na świetnym kontakcie z Klientami, a co za tym idzie - dbamy o Wasze zadowolenie oraz ochronę Waszych danych i środków. Nie ma więc mowy o niepewnych sytuacjach - z Feniko poczujesz zastrzyk gotówki i bezpieczeństwo!

Zobacz także:

Gotówka online do 4000 zł - spełnij swoje pilne potrzeby finansowe z Feniko
4 września 2023
W życiu zdarzają się sytuacje, kiedy pilnie potrzebujemy dodatkowych środków finansowych....
Finanse rodzinne. Jak efektywnie zarządzać budżetem domowym
3 listopada 2023
Zarządzanie budżetem domowym to kluczowy element utrzymania stabilności finansowej rodziny. Świadome...
Pożyczka na weekend? Pożyczka w sobotę i niedzielę
17 sierpnia 2022
Szykujesz się na krótki weekendowy wypad, ale nagłe wydatki znacznie uszczupliły...