Jak wziąć pożyczkę przy umowie zlecenie lub umowie o dzieło? - Feniko.pl

Blog

Jak wziąć pożyczkę przy umowie zlecenie lub umowie o dzieło?
Porady
19 października 2022

Jak wziąć pożyczkę przy umowie zlecenie lub umowie o dzieło?

Czy mogę ubiegać się o pożyczkę przy umowie zlecenie lub umowie o dzieło?

Jeśli ciężko pracujesz każdego dnia i zdarza Ci się, że brakuje Ci gotówki na pilne wydatki, większe przyjemności lub wymarzony urlop — pomyśl o pożyczce. Mając umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę o dzieło, bez przeszkód możesz wypełnić i przesłać wniosek do pożyczkodawcy. Jesteś na emeryturze, rencie lub pobierasz świadczenia przedemerytalne? Również możesz ubiegać się o pożyczkę. 

Pożyczka na raty online na umowę zlecenie lub umowę o dzieło

Aby skorzystać z pożyczki na umowie o dzieło, lub pożyczki na umowie zlecenie będziesz potrzebować jedynie telefonu, lub komputera. Jeśli cenisz sobie kontakt z doradcą i lubisz załatwiać sprawy przez telefon, możesz zadzwonić na infolinię Feniko.pl z prośbą o pomoc w otrzymaniu pożyczki. Nasi doradcy chętnie Ci pomogą i przeprowadzą przez poszczególne etapy transakcji. Jeśli jednak preferujesz rozwiązania online, skorzystaj z naszej strony internetowej Feniko.pl, na której znajdziesz specjalny kalkulator do obliczania całkowitej kwoty pożyczki. Wystarczy, że podasz oczekiwaną przez Ciebie kwotę oraz termin spłaty pożyczki, a w parę sekund otrzymasz również informacje na temat wysokości prowizji, czy wysokości RRSO. Jeśli odpowiadają Ci powyższe warunki, możesz przejść do kolejnego etapu transakcji, gdzie podajesz swoje dane osobowe oraz źródło dochodu. Trzeci etap to oczekiwanie na wynik weryfikacji wysłany przez pożyczkodawcę. Jeśli będzie pozytywny, wkrótce otrzymasz swoją upragnioną gotówkę! Pożyczki online Feniko są naprawdę proste i przyjemne!

Korzystasz pierwszy raz z naszych usług? Przeczytaj nasz wpis „Pożyczki online - praktyczne rady dla początkujących”. Pomożemy Ci w łatwy i korzystny sposób przejść krok po kroku przez każdy etap składania wniosku na naszej stronie internetowej.

Umowa zlecenie a zdolność kredytowa

W przestrzeni publicznej istnieje przeświadczenie o tym, że posiadanie zdolności kredytowej zarezerwowane jest wyłącznie dla osób posiadających stały dochód uzyskiwany dzięki umowie o pracę lub świadczeniu usług jako firma. Tymczasem banki oraz inne instytucje finansowe, bez większych problemów przyznają również pożyczki na umowę zlecenie czy inną formę zatrudnienia. Do uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej wymagane jest wyłącznie pomyślne przejście procesu oceny zdolności kredytowej. Bez obaw – gdy wszystko przebiegnie pozytywnie, gotówka znajdzie się na Twoim koncie nawet 15 minut po wysłaniu wniosku. Jeśli preferujesz tradycyjne środki płatności, możesz skorzystać z wypłaty za pomocą czeku GIRO. 

W Feniko dbamy o to, by przy zaciąganiu pożyczki Klient miał do wykonania wyłącznie niezbędne minimum formalności. Dzięki temu nie ma konieczności składania żadnych papierowych wniosków ani dostarczania dodatkowych dokumentów. Gdy masz wątpliwości, czy Twoja forma zatrudnienia lub zdolność kredytowa pozwoli na pozytywne rozpatrzenie wniosku i tak możesz złożyć prośbę o uzyskanie pożyczki. 

Przyznanie pożyczki online w Feniko wymaga wspomnianej już pozytywnej oceny zdolności pożyczkowej. Ta jest określana na podstawie dostępnych danych z kilku raportów BIG. O tym, jak ważna jest historia kredytowa i proces jej pozytywnego budowania pisaliśmy na naszym blogu.

Pamiętaj, że każde zobowiązanie finansowe niezależnie od tego, czy jest to pożyczka 300 zł, czy pożyczka 3000 zł ma swój termin spłaty. Podczas wypełniania wniosku możesz określić najkorzystniejszy dla Ciebie okres umowy od 7 dni do nawet 6 miesięcy. Jeśli niezależnie od powodu pojawią się nieprzewidziane problemy ze spłatą, poinformuj pożyczkodawcę o tym fakcie. Skontaktuj się z nami poprzez infolinię, mail, lub wiadomość na Facebooku. W Feniko zależy nam na relacjach z Klientem i nigdy nie pozostawimy Cię z problemem bez jego rozwiązania.

Nie zwlekaj ze swoimi marzeniami lub pilnymi potrzebami. Z Feniko.pl możesz je naprawdę błyskawicznie zrealizować. Wystarczy przejść przez szybki proces pożyczkowy, aby cieszyć się nowym telewizorem, wycieczką nad morze lub nową torebką. Jeśli posiadasz umowę zlecenie lub umowę o dzieło, zdecyduj się na pożyczkę nawet do 3 000 zł. Nowe możliwości stoją przed Tobą otworem!

Zobacz także:

Czy darmowe pożyczki wypierają karty kredytowe?
23 lutego 2022
Często nie zdajemy sobie sprawy, że na nasze zakupowe nawyki dotyczące...
Pożyczka online - jak skorzystać z kalkulatora rat?
13 kwietnia 2021
Potrzebujesz gotówki dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się gdzie znaleźć...
Finanse rodzinne. Jak efektywnie zarządzać budżetem domowym
3 listopada 2023
Zarządzanie budżetem domowym to kluczowy element utrzymania stabilności finansowej rodziny. Świadome...