Pożyczka na telefon czy pożyczka przez intenet. Które rozwiązanie wybrać? - Feniko.pl

Blog

Pożyczka na telefon czy pożyczka przez intenet. Które rozwiązanie wybrać?
Porady
11 grudnia 2023

Pożyczka na telefon czy pożyczka przez intenet. Które rozwiązanie wybrać?

XXI wiek pozwala na załatwianie wielu różnych spraw niemal z każdego miejsca na Ziemi. Wystarczy mieć przy sobie telefon lub dostęp do internetu. To podstawowe narzędzia, z których korzysta praktycznie każdy człowiek. Obecnie zarówno pożyczki przez telefon, jak i te przez internet zyskują coraz większą popularność. Jest tak za sprawą łatwej dostępności i szybkiego tempa, w którym można uzyskać dodatkową gotówkę na niezbędne sprawy. Pożyczka na telefon czy szybka pożyczka przez internet? Które rozwiązanie wybrać?

Pożyczka na telefon

Pożyczka przez telefon to rozwiązanie pozwalające na uzyskanie dodatkowej gotówki bez konieczności wychodzenia z domu czy korzystania z internetu. Wystarczy zadzwonić pod numer 22 123 03 03 i z pomocą asystenta Feniko złożyć prosty wniosek. Do skorzystania z tej oferty wystarczy dowód osobisty. Zostaniesz zapytany o dane osobowe, widniejące na dowodzie oraz kilka dodatkowych informacji, tak, by konsultant miał pewność, że pożyczka trafi do osoby legitymującej się podanymi danymi osobowymi. Oprócz tego nie są konieczne żadne papierowe wnioski. Po pozytywnej weryfikacji wniosku pieniądze mogą się znaleźć na Twoim koncie już w 15 minut.

Pożyczka przez internet

Pożyczka przez internet to najszybszy sposób, aby gotówka przez internet w krótkim czasie trafiła w Twoje ręce. Kwoty pożyczek w Feniko wahają się między 300 zł a 5000 zł. Wybierając dopasowaną do Twoich potrzeb pożyczkę, możesz bez problemu dostosować okres spłaty. Najkrótszy okres spłaty to 7 dni, jednak w razie potrzeby możesz go wydłużyć aż do 2 miesięcy. Szybka pożyczka przez internet jest w pełni przejrzysta i jasna, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Podczas korzystania z formularza widoczny jest komunikat o wysokości prowizji oraz RRSO. Przedstawione są także planowane odsetki i całkowita kwota do spłaty. W kontroli swoich finansów pomaga harmonogram, dzięki któremu w prosty sposób można śledzić swoje spłaty i terminy spłat poszczególnych rat. Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda ten proces krok po kroku – zapraszamy do lektury krótkiego poradnika o tym, jak uzyskać szybką pożyczkę przez internet.

Którą drogę wybrać?

Odpowiedź na takie pytanie jest prosta. Wybierz tę formę, która bardziej odpowiada Twoim preferencjom. Zarówno pożyczka na telefon, jak i szybka pożyczka przez internet mają wiele zalet. Jeśli obawiasz się samodzielnego wypełniania wniosku, możesz skorzystać z pożyczki na telefon, a nasz konsultant pomoże Ci przejść przez ten proces. Jeśli natomiast zależy Ci na wygodzie i przejrzystości, możesz wybrać pożyczkę na raty online.

Zobacz także:

Jak zapłacić mandat online?
29 października 2021
Polska policja i inne służby porządkowe wystawiają prawie 4 mln mandatów...
Jaka kwota pożyczki jest zwolniona od podatku?
13 stycznia 2021
Zdarza się, że nasz domowy budżet zostaje nadszarpnięty przez niespodziewane wydatki....
Pożyczka chwilówka online za darmo - jak skorzystać
24 września 2021
Internetowa pożyczka online to szybki i wygodny sposób na natychmiastowe poszerzenie...