Blog o bezpiecznym pożyczaniu w sieci - Feniko.pl

Blog o bezpiecznym pożyczaniu w sieci

Kredyt studencki - jak to wygląda w 2021
Porady
24 września 2021
Wybierasz się na studia i martwisz się, że Twój kierunek będzie tak pochłaniający, że nie będziesz w stanie pójść do pracy? A może już studiujesz i czujesz, że ledwo łączysz koniec z końcem? Nie od dziś wiadomo, że studencki budżet jest raczej skromny, a koszty utrzymania niestety stale wzrastają. Rozwiązaniem Twoich problemów jest kredyt dla studenta, który wspomoże Cię finansowo!
Szybka pożyczka 3000 zł - sprawdź jak szybko może być na Twoim koncie!
Porady, Niskie pożyczki online
24 września 2021
Awaria samochodu, wyjazd na wakacje, krótkoterminowa inwestycja, a może zwyczajnie nadarzająca się okazja lub zakupowa zachcianka. Powód, dla którego decydujesz się na wzięcie pożyczki jest nieważny. Najbardziej istotnym aspektem jest czas, w jakim zostanie zrealizowana szybka pożyczka. 2500 zł, może znaleźć się na Twoim koncie szybciej, niż myślisz. Sprawdź, od czego uzależniony jest czas oczekiwania i co możesz zrobić, aby pieniądze znalazły się na Twoim koncie już tego samego dnia.
Pożyczki na raty online
Porady, Niskie pożyczki online
24 września 2021
Pożyczki różnią się od siebie pod wieloma względami. Wybór kwoty oraz okresu spłaty zależy wyłącznie od klienta, ale takie aspekty jak wysokość raty i odsetki mogą przysporzyć dodatkowych problemów. Wiele kwestii jest także uzależnionych od wysokości prowizji i, co ważne, wysokości RRSO. W poniższym tekście zawarliśmy kilka najważniejszych informacji dotyczących wymienionych pojęć.
Pierwsza pożyczka za darmo
Porady, Niskie pożyczki online
22 września 2021
Częstą barierą, która nie pozwala nam osiągnąć naszych celów czy marzeń jest niewystarczająca ilość gotówki. Mimo dobrego planowania budżetu, nie zawsze jesteśmy w stanie odłożyć w szybkim czasie odpowiednią kwotę. Z pomocą przychodzą szybkie pożyczki przez internet, które pozwalają nam w bezpieczny sposób pozyskać potrzebną kwotę nawet do 3 000 zł i to bez dodatkowych kosztów. Sprawdź, jak skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo.
Szybka pożyczka przez internet. O czym należy pamiętać?
Porady
22 września 2021
Pożyczka przez internet może dla niektórych być wyzwaniem i jawić się jako nie do końca bezpieczna forma finansowania. Mimo przyzwyczajenia do płatności kartą oraz chętnego używania takich narzędzi do płatności online jak BLIK czy PayPal, nadal część z nas nie ufa pożyczkom internetowym. Trudno znaleźć wytłumaczenie, dlaczego z chęcią korzystamy z bankowych aplikacji mobilnych, a wciąż mamy zastrzeżenia do internetowych pożyczkodawców. Podczas podejmowania decyzji o instytucji udzielającej nam szybkiej pożyczki online należy pamiętać o wyborze wiarygodnego pożyczkodawcy, który zapewni nam i naszym pieniądzom uczciwy i bezpieczny proces udzielenia pożyczki. Jeżeli zdecydujemy się na pożyczkodawcę, kierując się właśnie kryterium wiarygodności, możemy mieć pewność co do bezpieczeństwa.
Windykacja należności – na czym polega windykacja długów?
Porady
16 września 2021
Kłopoty finansowe mogą spotkać każdego z nas. Zazwyczaj sprawnie sobie z nimi radzimy, korzystając z naszych oszczędności. Jednak są sytuacje, w których zadłużenie znacznie przewyższa nasze zdolności finansowe, a tym samym narasta nam coraz większa kwota długu, którą trzeba spłacić. Często wtedy pojawia się wezwanie do spłaty długów, czyli inaczej windykacja należności.
Czym jest SWIFT?
Porady
16 września 2021
Rynek finansowy obfituje w szereg pojęć i skrótów, które nie zawsze są zrozumiałe dla przeciętnego użytkownika konta bankowego. Jednym z takich skrótów jest SWIFT, wspominany czasem przy okazji transakcji międzynarodowych. Ale czym właściwie jest SWIFT?
Wyłudzenie kredytu i pożyczki – jak się bronić?
Porady
19 sierpnia 2021
Chwila nieuwagi lub zbyt duża łatwowierność wystarczą oszustom, abyś padł ich ofiarą. Kradzież danych osobowych oraz wyłudzanie za ich pośrednictwem kredytów i pożyczek może dotknąć każdego, bez względu na wiek czy częstotliwość korzystania z pożyczek. Jak zatem bronić się przed atakami, by nie paść ofiarą wyłudzenia?
Co jest potrzebne do pożyczki przez internet?
Porady
19 sierpnia 2021
Często w naszym życiu pojawiają się sytuacje, w których chcemy przeznaczyć nasze oszczędności na wymarzony przedmiot lub też wybrać się na upragnione wakacje ze znajomymi. Niestety równie często zdarza się, że nie jesteśmy w stanie tego zrobić, właśnie ze względów finansowych. Rozwiązaniem tego typu problemu może być pożyczka. Chciałbyś wziąć pożyczkę przez internet, ale nie wiesz jak to zrobić? Jesteś przytłoczony ogromną ilością ofert i nie wiesz, którą wybrać? Chciałbyś aby wytłumaczono Ci cały proces krok po kroku? Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco - ten wpis jest właśnie dla Ciebie! Z poniższych informacji dowiesz się, jak bezstresowo można wziąć pożyczkę na naszej stronie Feniko.pl!
Czym są odsetki?
Porady
8 lipca 2021
Zazwyczaj, kiedy pożyczamy pieniądze, kupujemy coś na raty lub wpłacamy pieniądze do banku, mamy do czynienia z odsetkami. Czym są odsetki? Co należy o nich wiedzieć? Jakie odsetki otrzymamy w przypadku pożyczki 700 zł lub 2500 zł?  Odpowiedzi poniżej!